Dekorasyon

Addresistanbul ’un ışıltılı ocak ayı önerileri

Addresistanbul ’un ışıltılı ocak ayı önerileri

Tasarımlarda renklerin ve dokuların hakimiyetinin devam ettiği ocak ayında evler de renkleniyor. Renklenen evlerin sıcaklığı yeni yılda masalsı bir kış yaşatmayı taahhüt ediyor. 
Ocak ayında hayat alanlarınız addresistanbul ile daha konforlu, daha şık alanlara dönüşecek. 

addresistanbul ’un ışıltılı ocak ayı önerileri;

DİSENO MOROSO KOLTUK

diseno mağazasında satışa sunulan Moroso markasının üçgen ve çiçek formalarını baskın olduğu koltuğu evlerin baş köşelerini süsleyecek. Üç boyutlu hâkimiyetin modernizmle buluştuğu koltuk rahatlığı ile de evlere zarafet katıyor.

DİSENO –  Normann Copenhagen GEO

Canlı renkleri termoslar ile buluşturarak kışın en sıcak halini sunan diseno Geo markasıyla içecekleri şıklıkla buluşturuyor. Klasik ve retro çizgileriyle Nicholai Wiig Hansen kadar tasarlanan GEO ’nun mor, gri, siyah, beyaz, kırmızı ve turkuaz renkleri de favorileriniz arasında olacak.

DREAM HOME- THEODORE ALEXANDER 

Yılbaşı ruhunu evlerde yaşatmaya devam eden Dream Home- Theodore Alexander marka geyik figürlü biblosu yılbaşı ruhunu evlerde yaşatmaya devem edecek. 19.yüzyıl Fransız objelerinden esinlenen figür çağdaş duruşu kendini hissettirecek. 

SEDEF MUM 

Yeni yılın ışıltısını yansıtan ve salonların vazgeçilmezi olan mumlara estetik katan Sedef Mum, zarif tasarımıyla ve gold rengiyle konsolların başköşesinde yer alacak.

BISCUIT 

Bebeklerin neşelendirici ve renkli dünyalarını süsleyen Biscuit, yeni yılın coşkusunu ayı formlu pelerin ve yıldızlarla süslü ürünleriyle sunuyor.  

GALERİ 1 İMZA

Beyoğlu ’nun nostaljik tramvayı alışıla gelmiş kalabalığından uzaktan bir manzara açısıyla evinizin duvarını süsleyecek. Kış dokusunu konu alarak resmedilen ve pastel tonlarıyla uyumu yakalayan tablo evinizin salonuna öbür bir renk katacak. 
 

YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yukarı