Dekorasyon

En hoş yeni yıl dekorasyonları

En hoş yeni yıl dekorasyonları

Yılın son ayına girdik ve bundan böyle ağır ağır 2016 yılını uğurlamaya hazırlanıyoruz. yeni yıl her zaman yeni umutlarla gelir, bunun için her senenin son günü gece boyunca yeni yılı karşılarız ve bu mutluluğu bütün dünya ile paylaşırız.

Kuşkusuz bazılarımız yeni yılı haricen kutlamaların arasında geçirmeyi tercih ediyoruz; bazılarımızsa evimizin sıcaklığını, ailemiz ve arkadaşlarımızla biz bize kutlamaları ve televizyondaki yılbaşı programlarını hiçbir şeye değişemiyor.

Siz de yeni yılı evde kutlayanlardansanız, yeni yıla daha mutlu girmek için evinizi yılbaşı gecesine hazırlayabilirsiniz. Merak etmeyin, bunun için dekorasyonunuzda köklü değişimler yapmanıza gerek değil. Birkaç küçük dokunuşla eviniz yeni yılı karşılamak için bir sıcaklığa kavuşacak!


yeni yıl süsleri
(Bhavin Taylor Design / homify.com.tr)  

Bilhassa evinizde arkadaşlarınız veya ailenizle bir anma düşünüyorsanız ortamı da bu kutlamaya uygun hale getirmek keza size iyi gelecek keza de inanılmaz bir akşam geçirmenize asistan olacaktır. Yeni yıla yerinde süslemelerle evinizi süslemeyi unutmayın! Evinizin dış kapısına asacağınız bu stil bir dekor ile komşularınızın da gülümsemesine sebep olabilirsiniz! Üstelik bu stil süsleri internetten bile bulabileceğiniz malzemeleri alarak kendiniz de kolaylıkla yapabilirsiniz.

Renkli ışıklandırma ögeleri
(Ekaterina Galeria / homify.com.tr)

Yeni Yıl gecesi denilince akla birincil gelen şeylerden biri de şüphesiz renkli ışıklardır. Kesinlikle bunun için evinizin temel ışıklandırma ünitelerini renklendirmenize gerek değil. Fazla daha ekonomik ve basit bulunabilen küçük renkli ışıklandırma ögelerini duvarlarınızın belirli bölgelerine yerleştirirseniz bütün dekorasyonunuzun havası değişecek ve eviniz hemen parti atmosferine kavuşacaktır.


Yılbaşı ağacı!
(M&S / homify.com.tr)

Eğer yılbaşına girerken evinizin her şeyi ile yeni yıla hazırlanmış olmasını istiyorsanız şık bir yeni yıl ağacı almayı düşünmenizi nasihat ederiz. Yeni Yıl ağaçları kış baştan başa evinize mutluluk katan ve sıcak ve dostça bir atmosfer yaratan şahane bir aksesuar olacaktır. Dahası evinizde bir anma düzenliyorsanız altına dizeceğiniz hediyelerle misafirlerinizi şımartabilir ve siz de mutlu olabilirsiniz! Özellikle çocukların bu fikre bayılacağından eminiz!

Kütükler ve ahşap sıcaklığı
(Studio Inaczej / homify.com.tr)

Yılbaşı gecelerini öteki gecelerden ayıran en manâlı şey aile ve yakın dostlarımızla oldukça dostça ve kuytu bir anma havası olmasıdır kesinlikle. Yılın en soğuk günlerinden biri olan yeni yıl gecelerini ısıtan da bu samimiyettir şüphesiz. Masif ahşap mobilyalar ve süsleyici doğal kütükler de bu samimiyete eşsiz bir katkıda bulunup atmosferi hatasız hale getirebilecek ürünler. Yılbaşında evinize birkaç parça süsleyici kütük ekleyerek çok daha sıcak bir etraf yaratabilirsiniz.

Şaşalı bir yemek yemek masası
(Little Mill House / homify.com.tr)  

Hiç Kuşkusuz her akşam yemeğinde aydınlık ve renkli kadehler, desenli şık peçeteler, rengarenk tabaklar ve abartılı süsler kullanmıyoruz; ama yeni yıl yemeklerinin vazgeçilmezlerinden biri de muhakkak şaşalı sofralar. Rengarenk, hatasız ve rahat bir kutlama yemeği…

Şömine sıcaklığı
(Groupe Seguin Duteriez / homify.com.tr)

Eğer evinizde bir şömine varsa, yeni yıl gecesi mutlaka yakın! Şömineli evlerde şömineler çoğunlukla kullanımları fazla daha kolay olmadığı için dekoratif olarak yakılmadan dururlar ve konut çoğunlukla kalorifer ya da ısı pompası gibi daha modern ve kolay ısınma unsurları ile ısıtılır. Fakat senede bir defa de olsa, şöminenizi yeni yıl gecesi yakmalısınız! Şömine sıcaklığı bütün atmosferi değiştirmeye kimsesiz yetecektir. Bunun için de tabii ama yılbaşı gelmeden şöminenizin baca bakımını yaptırmalı ve o gece için kullanacağınız odunları evvelden hazırlamalısınız. Lakin bu zahmete değeceğine muhakkak olabilirsiniz!

YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yukarı