Magazin

Amber Heard ve Johnny Deep’in Boşanma Davası Ertelenince Tekrar Ortalık Kızıştı

Amber Heard ve Johnny Deep'in Boşanma Davası Ertelenince Tekrar Ortalık Kızıştı

Davanın durmadan ileri tarihe ertelenmesinde birbirlerini suçlayan ünlüler yeni açıklamalarda bulundu.

Aylardır süren Johnny Deep ve Amber Heard boşanma davası hala uzamaya devam ediyor. Özellikle büyük rakamların konuşulduğu boşanma davasında Johnny Deep ve avukatı durmadan bu rakamların ödenmemesi gerektiğini, daha adaletli bir uzlaşma sağlanmasını ve ileriki tarihlere atılmasını talep ediyor. Amber Heard ise kendisinin bu parayı hak ettiğini, Johnny Deep ’in hem kendisini aldattığını hem de maddesel şiddette bulunduğu belirtti. Tüm bu tartışmaların gerisinde ikili magazin dünyası aracılığı ile aralıksız laf çatışmasına giriyor. Özellikle Johnny Deep ’in Amber davayı geciktiriyor açıklaması Amber Heard ’i öfkelendirerek kızgınlığına sebep olmuştu.

Amber Heard geçtiğimiz günlerde ise tekrar buna cevap vererek, ”Deep sürekli davayı uzatıyor ve ödemesi gereken rakamlardan kaçıyor. Ben eski hayatımı geri istiyorum ve buna hakkım var, o ve avukatı sürekli olarak davayı ileri tarihe attırmak istiyor.” dedi.

Deep ise bu yaşananlara şu şekilde cevap verdi, Amber ’ın borçlarını ödediklerini ve mahkemeye bu rakamın ödenecek tutardan düşülmesi gerektiğini belirttiklerini söyledi. Amber ile ilk başta anlaşma yaptıklarını ve buradaki rakamın sonra fazla daha fazlasını istediğini söyledi. Açıklamasına devam ederek ”Şimdi de anlaşmaya sıcak bakmayarak mahkeme aracılığıyla benden para almaya çalışıyor.” dedi.

Kaynak: eonline.com

YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yukarı