Magazin

Ariana Grande ve John Legend Düetine Hazırlanmış Olun

Ariana Grande ve John Legend Düetine Hazırlanmış Olun

Ariana’nın stüdyoda çektiği fotoğrafı Instagram hesabında paylaşması ile düet mi geliyor soruları sorulmaya başladı.

Hemen Şimdi 15 yaşında Broadway ’de sahne aldıktan daha sonra magazin ve müzik dünyasına etkili bir antre yapan Ariana Grande, bir takım Dizi projelerinde yer almış ve buralarda da söylediği şarkılar ile popüler hale gelmişti.

Amerikalı şarkıcı, laf yazarı ve aktör John Legend ise Kanye West, Jay-Z, Alicia Keys, Fort Minor, T.I., Mariah Carey, Lil Wayne gibi çoğu ünlü ile düetler yapmış ve müzik dünyasında adından bolca söz ettirmişti.

Ariana Grande Instagram sosyal ağ hesabı üzerinden geçtiğimiz saatlerde paylaştığı fotoğraf ile bu dedikoduların çıkmasına sebep oldu diyebiliriz. Paylaştığı fotoğrafta bir stüdyoda olduğu belirlenmiş olan Ariana ’nın, ayrıca fotoğrafa John Legend ’ı etiketlemiş olması ve anekdot olarak da “Güzellik ve efsane” yazması dikkatleri üzerine çekti. Bu Vesile Ile de bu iki ünlünün bir düet çalışması içerisinde olduğu konuşulmaya başladı.

Fotoğraf paylaşımından sonradan kısa sürede 667 bin beğeni ve 5 bini aşkın yorum alan Ariana, böylelikle hayranlarını da heyecanlandırmış oldu. Şu sıralarda ise her iki ünlünün de hayranları müşterek yorumlaşmaya başlamış ve bu düet için sabırsız olduklarını bildiriyorlar.

Ariana Grande’nin Instagram’da Paylaştığı Fotoğraf

Kaynak: eonline.com

YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yukarı