Magazin

David Bowie’nin Ölümünün Ardından Yeni Şarkısı Yayınlandı

David Bowie'nin Ölümünün Ardından Yeni Şarkısı Yayınlandı

David Bowie hayatını kaybetmeden önce söylediği No Plan adındaki şarkısı doğum gününde piyasaya çıkarıldı.

Dünyanın gelmiş geçmiş en çok sevilen ve en fazla takip edilen şarkıcıların başında gelen David Bowie 10 Ocak 2016 tarihinde hayatını kaybetmişti. Dünyaca ünlü şarkıcının ölümü müzik dünyasında bomba etkisi yarattı. Tüm şarkıcılar David Bowie hakkında onu yücelten açıklamalar yaptı. İşte bütün bu olayların peşinde David Bowie ölmeden önce hazırladığı ve söylediği şarkısı No Plan ölümünün ardında doğum günü olan 7 Ocak 2017 tarihinde yayınlandı.

70 yaşında karaciğer kanserinden nedeniyle hayatını kaybetmiş olan meşhur şarkıcı David Bowie No Plan şarkısını da ölmeden birkaç ay önce söylemişti. Ölümü üstüne piyasaya çıkarılmayan bu şarkı, Bowie’nin doğum günü olan 7 Ocak tarihinde yayınlandı. Milyonlarca takipçisi olan David Bowie için böyle birşey yaptıklarını söyleyen şarkının yapımcı şirketi ondan kalan bir anı olduğunu söyledi.

Şarkı az önce bir gün bile olmadan Youtube üstünde 100 bin görüntülenme sayısını geçmiş durumda. David Bowie’nin yapımcı şirketi Youtube’da yayınlamak için aileden de özel izin alındığını belirtti. Youtube’da David Bowie Vevo hesabından yayınlanan şarkının her geçen dakika görüntülenme sayısı artıyor. David Bowie sevenler bu şarkıyı Youtube üzerinden bulabilir.

 

kaynak: mirror.co.uk

YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yukarı