Magazin

Emma Stone ve Ryan Gosling’in Oynadığı La La Land, BAFTA İçin 11 Dalda Aday Oldu

Emma Stone ve Ryan Gosling'in Oynadığı La La Land, BAFTA İçin 11 Dalda Aday Oldu

17 Şubat’ta gerçekleşecek olan BAFTA ödül töreninde 11 dalda aday olan film, başarısı ile tarih yazacak gibi gözüküyor.

“La La Land”, Londra’da 2017 BAFTA film ödüllerinde 11 dalda aday gösterildikten sonra film endüstrisinde daha da artı iz bırakacağa benziyor.

Altın Küre ödül töreninde namzet gösterildiği yedi kategoriyi de şampiyon film; Hollywood müzikali, En İyi Film (Müzikal/Komedi), En İyi erkek oyuncu (Müzikal/Komedi, Ryan Gosling ile), En İyi kadın Oyuncu (Müzikal/Komedi, Emma Stone ile), En İyi Mantıksal Bağ, En İyi Yönetmen, En İyi Film Müziği, En İyi Orijinal Şarkı dallarında ödül kazanmayı başarmıştı.

BAFTA ödüllerinde ise film, En İyi Erkek Oyuncu ve En İyi Bayan Oyuncu ödülleri de dahil almak üzere toplam 11 dalda aday oldu.

En İyi Film kategorisinde de aday olan film Manchester by the Sea, Arrival, Moonlight ve I, Daniel Blake gibi enerjik rakipler ile yarışacak.

Altın Küre ödüllerindeki gibi, En İyi Mantıksal Bağ ve En İyi Yönetmen dallarında da Damien Chazelle namzet gösterildi.

En İyi Erkek Oyuncu dalında Manchester by the Sea filmindeki rolü ile Casey Affleck, Nocturnal Animals filmindeki rolü ile Jake Gyllenhaal, La La Land filmindeki rolü ile Ryan Gosling, Hacksaw Ridge filmindeki rolü ile Andrew Garfield ve Captain Fantastic filmindeki rolü ile Viggo Mortensen yarışacak.

Kaynak: tv3.ie

YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yukarı