Magazin

Jamie Foxx Cumartesi Gecesi Kavgaya Tutuştu

Jamie Foxx Cumartesi Gecesi Kavgaya Tutuştu

Jamie Foxx cumartesi gecesi bir yemekte pozitif ses çıkarmalarından nedeniyle öteki misafirlerin sözlü saldırıları daha sonrada fiziksel müdahaleler oldu.

TMZ aktörü Jamie Foxx cumartesi gecesi yemek sırasında kendini somut bir kavgada bulduğunu bildirdi. Anlatılanlara göre , bir grup davetli Foxx’un masasına yaklaştı ve onlardan gürültüsüz olmalarını istedi. Arkasında arasında tartışma çıkması ile pat diye sözlü tartışma fiziksele dönüştü. 

Jamie, bu durumu pazartesi akşamı Instagram‘da paylaştığı bir video ile biraz espri katarak anlattı. Gözlerine beyaz bir havlu tutarak kameraya fena bir sözcük grubu ile cümleye başladı. “Tek yapmaya çalıştığım şey gözlerimi ön planda tutmaktı.” diyerek üzerine ekledi ve “Kavgada darbe almış gözümü ortaya çıkarmak için şu anda havuluyu çıkartıyorum. Açık Konuşmak Gerekirse şaka yaptım.” diyerek hayranlarına durumu izah etti.

Jamie, “Ben ve arkadaşlarım herkes iyi, 2017 yılında kuvvet istemiyoruz. Ben yaralanmak veya canımın yanması ve başkasınında canının yanmasını istemiyorum. Ama böyle birşey istiyorsanız ne yapabileceğinizi biliyorsunuz.” diyerek o günkü olayda birilerine gönderme yaptı.

Kaynak: eonline.com

YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yukarı