Magazin

Kim Kardashian’a Yapılan Soygunda Yeni Gelişmeler Yaşandı

Kim Kardashian'a Yapılan Soygunda Yeni Gelişmeler Yaşandı

Mücevherleri çalınan Kim Kardashian’ın limuzin sürücüsü özgürlük kalırken, olayla ilgili 17 kişiyi tutukladığını açıkladı.

Dünyaca ünlü yıldız Kim Kardashian için 2016 yılı hiçte iyi geçmemişti. Önce taciz saldırısı ve ardından gelen Paris soygunu sonrasında Kardashian’a bir fena haberde Paris polislerinden geldi. Kim Kardashian bilindiği üzere bir faaliyet için Paris’e gitmişti. Paris’te iken mücevherleri soyguncular göre çalınmış ve tüm dünyada haber olmuştu. İşte tüm bu olayların gerisinde Paris polisi bugün 17 kişiyi tutukladığını açıkladı, keza Kim Kardashian’a Paris’te tayin edilen limüzinin şoförü bugün hür bırakıldı.

Polis teşkilatının yaptığı izah etme sonrası Kim Kardashian az daha şoka uğradı. Çünkü Kardashian’a göre Limuzin şoförü soygunculara yardım eden ve soygunun içerisinde yer alan biri olarak görülüyor. Ama polisler şüphelinin gözaltındayken suçlu olmadığı ve hakkında yeterli derecede bir kanıt olmadığını savunarak bağımsızlık bıraktı. Yapılan açıklamada Le Monde’de yaşayan 27 yaşındaki şoförün her hareketinin özenle izleneceği ve değişken bir hareketinde tutuklanacağı da belirtildi.

Kim Kardashian artık bu olayın bir an önce çözülmesini ve adının artık bu olayda geçmemesini istediğini avukatları aracılığıyla ifade etti. Olayla ilgisi olan 17 kişi şu an hapiste ve davanın yapılacağı günü bekliyorlar.

Kaynak: mirror.co.uk

 

YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yukarı