Magazin

Selena Gomez ve Maluma Düeti mi Geliyor?

Selena Gomez ve Maluma Düeti mi Geliyor?

Her iki ünlü şarkıcıda sosyal ağ birbirlerini takip etmeye başladılar ve hayranlarının kafalarında bu soru işareti belirmeye başladı.

Reggaeton türü ile meşhur hale gelen ve son zamanların en iyi şarkılarında yer almayı başaran Kolombiyalı şarkıcı, söz yazarı ve prodüktör sahne adı ile Maluma gerçek ismi ile de Juan Luis Londoño Arias bununla birlikte iyi bir sosyal ağ kullanıcısı olarakta tanınmaktadır. Maluma’yı yakından peşine düşüp takip eden hayranları ve magazin muhabirleri son gelişme ile yeni dedikodular çıkarmaya başladı ve bir süreliğine sosyal medyada polemikler oluşturdular.

Maluma Instagram hesabında, ABD‘li oyuncu ve şarkıcı Selena Gomez ’i takibe aldı ve benzer şekilde bir süre sonradan Selana Gomez’de Maluma’yı peşine düşüp takip listesine ekledi.

Bu koşul her iki ünlünün hayranları aralarında da büyük heyecan yarattı ve retweet yapanlar, Twitter‘da cevap verenler, Instagram’da yorumlara yazanlar oldu. Bu takipleşmeden sonra keza hayranları ayrıca de magazin ve müzik dünyasının kafasında tek bir soru oluşturdu. Acaba bir düet mi geliyor diye düşünen cümbür cemaat sorular yöneltti lakin her iki ünlüde şimdilik yanıt vermeyerek susmayı seçim etti.

Yakın zamanda konu ile ilgili yorumlama yapılması bekleniyor. 

Kaynak: eonline.com

YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yukarı