Moda

2017 YILI KIŞ AYAKKABI MODASI

cizme

2017 yılı kış ayakkabı modasında, 2016 yılından esintilerin devam ettiği ama biraz daha alışılmışın dışına çıkılan modelleri göreceğimiz bir sene olacak. Bu sene ayakkabılarda rahatlığın yanı sıra oldukça fazla detay içeren ayakkabılar ile gözler şenlenecek.

Sivri burun ayakkabılar 2017 kış ayakkabı modasında da yerini korumaya devam etmiş ve dolaplarda bu ayakkabılar yerini almaya başlamıştır. Birçok kadın sivri burun ayakkabıları giymekte zorlanabilir. Bu nedenle bunun yerine oval burunlu ayakkabılar tercih ederek hem şık görünebilir hem de bu şekilde daha rahat edebilirsiniz.

sivri

2017 kış ayakkabı modasında baskılı ayakkabı modelleri de karşımıza çıkmaktadır. Çiçek desenleri, leopar ve yılan desenleri gibi farklı hayvan desenleri ayakkabılarda en çok göreceğimiz desenlerdendir. Bunlar dışında aykırı ve farklı ayakkabı modelleri de bu sene oldukça çok karşımıza çıkacaktır. Farklı topuk modellerinin yanı sıra ayakkabılarda görmeye alışkın olmadığımız aksesuarlarda ayakkabılara farklı bir hava katacağa benziyor. Özellikle çivi topuk bu sene en çok karşılaşacağımız topuk modellerinden bunun yanı sıra bu sene gotik tarzına kalın topuklu ayakkabılarda oldukça popüler.

topuk desen

2017 kış ayakkabı modasında en dikkat çeken ayakkabıları ise süet ayakkabılar. Bu sene kışlık ayakkabılarda süetten yapılmış olan ayakkabıların farklı modelleri ile çok fazla karşı karşıya kalacağız. Süet ayakkabılarda da sadelikten daha çok hareketli ayakkabı modelleri karşımıza çıkmaktadır. Bağcıklı, desenli, kalın ve ince topuklu gibi farklı modellerde ayakkabılar görmemiz mümkün.

suet

Genelde yazın kullanılan bronz, altın ve gümüş tonlu ayakkabılar 2017 kış ayakkabı modelleri arasında da yerini almıştır. Bu sene metalik renkteki ayakkabılar oldukça moda.

metalik

Rahat ayakkabı seçimi için bu sene askeri botları tercih edebilirsiniz. Yüksek topuklu ayakkabılardan kurtulup hem rahat etmek hem de şık görünmek istiyorsanız askeri botları kullanabilirsiniz. Askeri botlarda da yine farklı tasarımlar dikkat çekmekte. Ayakkabı üzerine eklenen küçük ama etkileyici detaylar oldukça şık görünmenize yardımcı olacaktır.

askeri

2017 kış ayakkabı modasında çizme yok mu diye soranlar merak etmeyin bu sene çizme de moda. Özellikle diz üstü olan çizmeler oldukça moda olacak bu sene. Birçok markanın hayvan figürleri ile yaptığı çizmelerin yanı sıra düz olan çizme modelleri de bu sene oldukça çok kullanılacak.

cizme

YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yukarı